Villa Zuli
| Wi-Fi | Simbassäng Oändlighetspool | Aktiviteter Ridning Vindsurfing Dykning Fiske |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villa Zuli Deshaies med 2 sovrum, som ligger 6 minuter till fots från Plage De La Perle, har en infinity-pool och plats för upp till 5 gäster.
Den här villan med 2 badrum erbjuder gästerna ett väldigt bra läge, inom 4 km från Tête à l'Anglais och inom 3 km från Îlet à Kahouanne.
Gästerna kan också använda sig av badlakan och handdukar samt en dusch.
Köksfaciliteterna i Villa Zuli inkluderar kylskåp, ugn och glas, och det finns också matplats. Restaurangen Restaurant La Nova ligger några meter bort från det här boendet och serverar västindiska rätter. Den närmaste busshållplatsen är La Perle, belägen ganska nära denna villa.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre Le Raizet39 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Endast för vuxna
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Oändlighetspool
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vindsurfing
- Dykning
- Ridning
- Fiske
- Utomhusbad
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Terrass
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Villa Zuli?
Ett komplett kök finns på Villa Zuli. - ❓
Tillåter Villa Zuli husdjur?
Villa Zuli tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Villa Zuli?
Utsikten över havet erbjuds till gästerna på Villa Zuli. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan?
Ja, en bubbelpool erbjuds i villan.